ARA Firma Arama
İMÇ'den Haberler

2017-02-17 00:00:00

İmç Esnaflarına Özel İndirim

İMÇ esnaflarına, çalışanlarına ve kat maliklerine birinci dereceden yakınlarına muayene, laboratuvar, görüntüleme hizmetlerinde, ücretlerinde ve fark ücretlerinde %20 ; Medikal yatış, ameliyat ve müdahalelerde ve fark ücretlerinde %20 indirimli olarak bir yıl süre ile ÖZEL BALAT OR-AHAYİM HASTAHANESİ hizmet verecektir.

2013-04-01 00:00:00

UYDU ve ANTENLER

ÇARŞI ESNAFININ DİKKATİNE, NİSAN 2013 SONU İTİBARİ İLE ÇATILARDA BULUNAN UYDU, ANTEN VE ESKİ KABLOLAR SÖKÜLECEKTİR.

ÇATILARDA VEYA ORTAK ALANLARDA ÇANAK UYDU, ANTEN, KABLO VS. OLAN ESNAFLARIMIZIN GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN BU GİBİ TESİSATLARI KALDIRMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

AY SONU İTİBARİ İLE TÜM UYDU, ANTEN VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN TESİSATLAR SÖKÜLEREK ÇARŞININ DAHA GÜZEL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMASI İÇİN TEMİZLİK YAPILACAKTIR. 


ESNAFLARIMIZDAN ÇARŞI İMAJI VE İTİBARI İÇİN ANLAYIŞLI OLMALARINI VE ÇARŞI YÖNETİMİNE YARDIMCI OLMALARINI RİCA EDİYORUZ.

 


teknik@imc.org.tr                                                                                                                                    İMÇ-Teknik

2012-08-13 00:00:00

TELEVİZYON YAYINLARINDA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK!

Sayısal karasal yayın başlıyor; uydu antenler kalkıyor.

 Haber için Tıklayın...

Televizyon izleyicileri artık basit bir alıcı aracılığıyla tüm kanalları yüksek çözünürlük (HD) kalitesinde izleyecek. Sayısal yayın için gerekli alıcılar vatandaşa özel promosyonlarla dağıtılacak. Artık ne alıcıya ne de yayıncıya para ödenmek zorunda kalınacak. Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK ), tüm televizyon üreticilerine "Yeni yayına uygun televizyon üretin" demeye hazırlanıyor. Eski yöntem set üstü anteni tarihe kavuşturacak değişimle, hiçbir anten veya digital platform aboneliği olmadan, yüksek kalite (HD) yayın ücretsiz izlenebilecek. 

İMÇ Çarşısı olarak çatılarda bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan bütün uydu ve antenleri kaldırarak çarşımızı güzel bir görüntüye kavuşturmayı amaçlıyoruz. Uyduların çatılardan kaldırılması işlemleri çok yakında başlatılacaktır. 

 


İMÇ-Teknik

2012-06-14 00:00:00

İMÇ SOSYAL MEDYADA

 

Artık İMÇ Çarşısını sosyal medyada 'facebook ve twitterüzerinden "imccarsisi" olarak takip edebilirsiniz...

 

  İMÇ-web     

2012-06-09 00:00:00

HIZIR BEY ÇELEBİ'NİN KABRİNDE ÇEVRE DÜZENLEMESİ

İMÇ ÇARŞISI 3. BLOK ÖNÜNDE BULUNAN İSTANBULUN İLK KADISI VE BELEDİYE BAŞKANI OLAN HIZIR BEY ÇELEBİ'NİN KABRİNDE YENİLEME YAPILDI. 

HAZİREDE BULUNAN ÇİMLERİN DEFORME OLMASIYLA YENİ ÇİMLER DÖŞENDİ, MEZARLAR TEMİZLENDİ VE YAZILAR YENİDEN VARAKLANDI...

HIZIR BEY ÇELEBİ KİMDİR ?

Hazirenin eski hali;

 

Hazirenin Yeni hali;

 
 
   
   

 

 


İMÇ-Teknik