Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/imc-sureyya/public_html/include/library/DB.class.php on line 35

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/imc-sureyya/public_html/include/library/DB.class.php on line 35
İMÇ Çarşısı.
ARA Firma Arama
İMÇ'den Haberler

2020-03-31 00:00:00

Çarşı Esnafının Dikkatine

Pandemi olarak ilan edilen Coronavirüs (Covid-19) nedeniyle Bilim Kurulu’ nun önerileri doğrultusunda ‘’Evde Kal’’ çağrısına vatandaşlarımızın uygun davranması neticesinde çarşımızın esnafının  da bu çağrıya uygun hareket ederek çarşının genelinin %80 oranında işyerlerini açmayarak evlerinde geçirdiklerini tespit etmiş bulunmaktayız

İşyerlerinin çoğunun kapalı olması nedeniyle çarşımızın aktif olarak hizmet verdiği düşünülerek kararlaştırılan güvenlik, temizlik, idari hizmetler veren personelimizin ve siz değerli çarşı sakinlerimiz ile müşterilerinizin sağlığı düşünülerek, çarşımızda mevcut tüm iş yerlerinin kapalı tutulması konusunda tavsiye kararı verilmiştir.

Virüsün toplu alanlarda yayılmasının daha hızlı ve kolay olabileceği dikkate alınarak çarşı esnafımızın gerek kendi sağlıklarını ve gerekse de kamu sağlığını düşünerek mümkün mertebe zorunluluk olmadığı takdirde işyerlerine gelmeden evlerinde kalmaları, zorunluluk halinde gelecek esnafımızın, işyerlerine kontrollü şekilde blok doluluk oranına göre kapı açılarak alınmalarına; bu tedbirlere uyulmasının çarşı esnafının işyeri güvenliği ve kendi sağlıkları, çarşı personelinin ve çarşıya alışverişe gelecek olan vatandaşların güvenliği ve sağlığı için herkesin faydasına olacağını önemli bilgilerinize arz ederiz.

 

2017-02-17 00:00:00

İmç Esnaflarına Özel İndirim

İMÇ esnaflarına, çalışanlarına ve kat maliklerine birinci dereceden yakınlarına muayene, laboratuvar, görüntüleme hizmetlerinde, ücretlerinde ve fark ücretlerinde %20 ; Medikal yatış, ameliyat ve müdahalelerde ve fark ücretlerinde %20 indirimli olarak bir yıl süre ile ÖZEL BALAT OR-AHAYİM HASTAHANESİ hizmet verecektir.

2013-04-01 00:00:00

UYDU ve ANTENLER

ÇARŞI ESNAFININ DİKKATİNE, NİSAN 2013 SONU İTİBARİ İLE ÇATILARDA BULUNAN UYDU, ANTEN VE ESKİ KABLOLAR SÖKÜLECEKTİR.

ÇATILARDA VEYA ORTAK ALANLARDA ÇANAK UYDU, ANTEN, KABLO VS. OLAN ESNAFLARIMIZIN GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN BU GİBİ TESİSATLARI KALDIRMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

AY SONU İTİBARİ İLE TÜM UYDU, ANTEN VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ OLUŞTURAN TESİSATLAR SÖKÜLEREK ÇARŞININ DAHA GÜZEL BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMASI İÇİN TEMİZLİK YAPILACAKTIR. 


ESNAFLARIMIZDAN ÇARŞI İMAJI VE İTİBARI İÇİN ANLAYIŞLI OLMALARINI VE ÇARŞI YÖNETİMİNE YARDIMCI OLMALARINI RİCA EDİYORUZ.

 


teknik@imc.org.tr                                                                                                                                    İMÇ-Teknik

2012-08-13 00:00:00

TELEVİZYON YAYINLARINDA BÜYÜK DEĞİŞİKLİK!

Sayısal karasal yayın başlıyor; uydu antenler kalkıyor.

 Haber için Tıklayın...

Televizyon izleyicileri artık basit bir alıcı aracılığıyla tüm kanalları yüksek çözünürlük (HD) kalitesinde izleyecek. Sayısal yayın için gerekli alıcılar vatandaşa özel promosyonlarla dağıtılacak. Artık ne alıcıya ne de yayıncıya para ödenmek zorunda kalınacak. Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK ), tüm televizyon üreticilerine "Yeni yayına uygun televizyon üretin" demeye hazırlanıyor. Eski yöntem set üstü anteni tarihe kavuşturacak değişimle, hiçbir anten veya digital platform aboneliği olmadan, yüksek kalite (HD) yayın ücretsiz izlenebilecek. 

İMÇ Çarşısı olarak çatılarda bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan bütün uydu ve antenleri kaldırarak çarşımızı güzel bir görüntüye kavuşturmayı amaçlıyoruz. Uyduların çatılardan kaldırılması işlemleri çok yakında başlatılacaktır. 

 


İMÇ-Teknik

2012-06-14 00:00:00

İMÇ SOSYAL MEDYADA

 

Artık İMÇ Çarşısını sosyal medyada 'facebook ve twitterüzerinden "imccarsisi" olarak takip edebilirsiniz...

 

  İMÇ-web