Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/imc-sureyya/public_html/include/library/DB.class.php on line 35

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/imc-sureyya/public_html/include/library/DB.class.php on line 35
İMÇ Çarşısı.
ARA Firma Arama
İMÇ'den Haberler - gundem

2013-08-29 00:00:00

OTOPARK GİRİŞ-ÇIKIŞ SİSTEMİ

ÇARŞI ESNAFLARIMIZIN DİKKATİNE,

Otopark içerisine yabancı araç girişini engellemek, otopark güvenliğini sağlamak ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için otoparklarımıza ‘HGS’li Elektronik Giriş Çıkış Bariyer Sistemi’ yaptırmış bulunmaktayız. Tarafınıza verilecek olan elektronik etiketi aracınızın ön camına, otopark girişindeki alıcı antenin okuyabileceği şekilde yapıştırarak tarafınıza tahsis edilen otoparka güvenli giriş-çıkış yapabileceksiniz. Sözleşmeli yer sayınız kadar etiket, İMÇ Yönetim tarafından ücretsiz olarak verilecektir.

Tarafınıza tahsis edilen yer miktarından fazla aracınız olması durumunda, yer sayısı kadar elektronik etiket ücretsiz olarak verilecek olup, ilave araçlarınız için ücretli olarak etiket alabilirsiniz. Ancak otopark içerisine aynı anda kiraladığınız yer kadar araç koyabilirsiniz. Sözleşmeli araç sayısı kadar aracınız giriş yaptığında sistem diğer araçlarınızı almayacaktır. İçeriden aracınızın çıkması durumunda, çıkış yapan araç sayısı kadar araç girişi yapabilirsiniz. 

Tanıtma kartı (elektronik etiketi) olmayan araçların otopark içerisine girmesi ve otopark içinde yükleme boşaltma yapması yasaktır. Yükleme boşaltmalar için otopark önlerinde yükleme-boşaltma yerleri tahsis edilmiştir. Otoparklarda uzun süreli indirme boşaltmaya izin verilmeyecek olup, uzun süreli yükleme-boşaltmalar otopark önlerinde tahsis edilen yerlerde yapılacaktır.

Kapalı otoparklara LPG’li araç girişi yasaktır. LPG’li aracı olanlar alınmayacaktır. Ayrıca otoparklarımızda “vale” hizmeti bulunmamaktadır. Otoparktaki yerlerinize araçlarınızı kendinizin park yapması gerekmektedir. Personele anahtar bırakmak, emanet eşya bırakmak yasaktır. Aksi durumda İMÇ Çarşı Yönetimi olarak hiçbir sorumluluk alınmayacağı gibi bu duruma karışan personel hakkında da işlem yapılacaktır.

Otopark içerisinde malzeme, eşya, emtia bırakmak, istif yapmak ve işgaliye yasaktır, oto yerlerine sadece araç park edebilirsiniz. Otoparklarımız çarşının ortak alanları olmayıp İMÇ İşletme Kooperatifi’nin mülküdür. Dolayısıyla bırakılan emtia ve işgaliyeler özel mülkü işgal olacağından muhafaza edilmeden atılacaktır. Otopark içerisinde eşyanız, emtia veya işgaliyeniz varsa 15 gün içerisinde almanız gerekmektedir, alınmayan emtialar muhafaza edilmeden atılacaktır.

 

www.imccarsisi.com         www.imc.org.tr        www.imccarsisi.net

 

 v   İMÇ-Teknik Otopark Hizmetleri;

Otoparklarımıza HGS (Hızlı Geçiş Sistem)’li giriş çıkış bariyer sistemi yapılmıştır. Abonelerimize araç sayısı kadar ücretsiz olarak verilecek etiketleri araç ön camına yapıştırarak beklemeden otoparklarımıza rahatça giriş çıkış yapabilecekler.

Otoparklarımızdan faydalanan abonelerimizin daha konforlu ve emniyetli bir hizmet almaları için özel uygulamalar ve çözümler üretiyoruz.

ABONELERİMİZİN,

Ø OTOPARK PERSONELLERİNE ZORLUK ÇIKARMAMALARINI VE PERSONELE ANAHTAR BIRAKMAMALARINI,

Ø ABONE OLMAYANLARIN VE OTOPARKTA ARAÇ YERİ OLMAYANLARIN OTOPARKA ARAÇ BIRAKMAYA ÇALIŞMAMALARINI,

Ø ARAÇLARINI SADECE KENDİLERİNE TAHSİS EDİLEN YERLERE BIRAKMALARINI,

Ø LPG’Lİ ARAÇLA KAPALI OTOPARKLARA GİRMEMELERİNİ,

 

RİCA EDERİZ.